ZUMBA

webzumba

Latin dansının en hareketli ve eğlenceli figürlerinin fitness ile bir araya geldiği egzersiz türlerinden biri olan Zumba, kadınlar tarafından en fazla tercih edilen fitness programlarından birisidir. Egzersiz yaparken aynı zamanda eğlendiren, vücuda esneklik kazandıran, yağ yakımında ve tüm vücut kaslarının etkili bir şekilde çalıştığı Zumba, GymFactory ayrıcalıkları ile sizlerle buluşuyor!

Alanında profesyonel Zumba eğitmenleri eşliğinde GymFactory benzersiz bir Zumba deneyimi sunmaktadır. Eğlence ve fitnessın bir araya geldiği Zumba, geniş bir yaş aralığı tarafından yapılabilmekte, daha sağlıklı ve eğlenceli bir hayata kavuşmanın anahtarını sunan egzersiz programları arasında yer almaktadır. Hayatın monotonluğundan sıyrılmak, daha zinde ve mutlu hissetmek için GymFactory’e hemen sizde gelerek yeni bir başlangıç yapın.

  • Neden Zumba:

İlk olarak Kolombiya’da 1990’lı yıllarda ortaya çıkan Zumba, günümüzde tercih edilen en yaygın fitness programlarından birisidir. Vücudun tüm kasları çalışırken 45 ile 60 dakikalık derslerde kalori yakımı 600 ile 1000 arasında olup, kilo verme sürecinde etkin bir rol oynamaktadır. Özel dans hareketlerinin fitness hareketleri ile birleştiği Zumba’da, düşmeyen tempo ve müziğin ritmi ile eğlenerek forma girebilirsiniz! GymFactory, alanında uzman Zumba eğitmenleri ile eğlenirken kilo verme, esneme ve şekillenme fırsatını sizlere sunuyor. Latin müziklerinin büyüsüne kendinizi kaptıracak ve istediğiniz vücuda Zumba ile sahip olacaksınız!

  • Stresten arınmanın yolu:

Zumba tempolu Latin ritimleri eşliğinde, kalabalık ders grupları ile günün stresinden arınmanıza, sosyalleşmenize ve zihninizi boşaltmanıza yardımcı olur. Etkili bir çalışma programı sayesinde vücut kasları çalışır, yağ yakımı hızlanır ve düzenli yapıldığı takdirde istenilen vücut formuna ulaşılır. Zumba dersleri ile stresi hayatınızda en düşük seviyeye getirmek ve müziğin ritmi ile mutlu olmak sizin elinizde!

  • Zumba Ücretleri:

GymFactory tarafından sunulan fırsatlardan yararlanabilir, kendinize en uygun saatler arasında Zumba derslerine katılabilirsiniz. GymFactory’e gelerek veya iletişim kanallarından hemen irtibata geçerek sizde bu eşsiz fırsatlardan yararlanın ve Latin danslarının büyüsüne kapılın!