TOTAL BODY

webtotal

Yapılan egzersiz ve antrenmanlarda vücuttaki tüm kasların etkili bir şekilde çalışmasını sağlamak, istenilen sonuca ulaşmak için gerekli olan bir unsurdur. Özellikle spora yeni başlayan kişiler kasların doğru kullanımı ve kas çalıştırma teknikleri konusunda yetersiz kalmakta, yeterli deneyim olmaması ve kasların atıl durumda olmasından dolayı çeşitli zorluklar yaşamaktadırlar. Tüm bu durumlarda Total Body egzersizleri istenilen sonuçları daha hızlı almak ve vücuttaki tüm kasları etkili bir şekilde çalıştırıp kontrol etmek için tavsiye edilen egzersiz yöntemidir. Eksiksiz bir antrenman yapılmasına olanak tanıyan Total Body egzersizleri ile ortalama kalori yakımı 400 ile 500 arasındadır. Düzenli antrenmanlar sonrasında kişilerin kas yapısı ve spor geçmişleri göz önüne alınarak seviyeler ilerletilmektedir.

  • Total Body Nedir:

Total Body ortalama 15 ile 30 dakika arasında yapılan, vücuttaki tüm kasların bu süre içerisinde çalışmasını sağlayan bir antrenman türüdür. Antrenman süresince kalori yakımı en üst seviyeye çıkar ve tüm kaslar çalıştırılır. Spora yeni başlayan kişiler Total Body antrenmanları ile hem kaslarını çalıştırırken hem de kondisyonlarını güçlendirerek daha iyi bir spor performansına sahip olurlar. GymFactory alanında uzman eğitmenleri ile sizlere tüm kaslarınızı tek bir antrenmanla çalıştırma ve istediğiniz vücuda etkili bir şekilde ulaşma imkanı sunmaktadır. Kişilerin spor geçmişleri ve vücut kitle endeksleri göz önünde bulundurularak farklı seviyelerde yapılabilen antrenmanlar, zaman içerisinde yoğunluğu arttırılarak devam etmektedir. Tüm Total Body antrenmanları eğitmen gözetiminde gerçekleşir ve bu sayede çeşitli spor sakatlanmalarının, yanlış kas kullanımını ve diğer durumların önüne geçilmiş olunur.

  • Total Body Ücretleri:

Total Body antrenmanları ve diğer tüm fitness sporlarından GymFactory ayrıcalıkları ile yararlanabilir, alanında profesyonel eğitmenler eşliğinde egzersizlerinizi gerçekleştirerek hayatınızda sporu ayrıcalıklı bir yere koyabilirsiniz. Kısa sürede etkili sonuçlar almaya başlayacak, vücut şekillendirme ve geliştirme sürecinde GymFactory ayrıcalıklarından yararlanacaksınız. GymFactory’nin üyelerine özel sunduğu fırsatlar ve kampanyalar hakkında bilgi almak ve GymFactory ailesinin bir parçası olmak için sizde tüm iletişim kanallarından bilgi alabilir, istediğiniz vücuda zaman kaybetmeden sahip olabilirsiniz!