SPINNING

webspin

Spor yapıp forma girerken aynı zamanda eğlenceli zaman geçirmek ve günün stresini üzerinden atmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olan Spinnig, GymFactory ile daha da eğlenceli!

Alanında profesyonel eğitmenler eşliğinde, en son fitness teknolojisi ile üretilen spinnig bisikletleriyle sizde bireysel performansınızı arttırırken istediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz. En hızlı kalori yakma egzersizleri arasında bir numara olan Spinning, aynı zamanda bireyse performansı arttırmak adına da etkili bir çalışma sunmaktadır.

  • Neden Spinning:

Kısa sürede en etkili kalori yakma yöntemlerinden biri olan spinning, yüksek tempolu bir egzersiz programıdır. Özellikle alt vücut kaslarını yoğun bir çalışma ile güçlendiren egzersiz programları, aynı zamanda kalp ve solunum direncini de güçlendirmektedir. Antrenmanlar sırasında üst vücut egzersizleri de spinning programında uygulanmakta olup, tüm vücut kaslarının etkili bir seviyede çalışması sağlanmaktadır. 1 saat gibi bir zaman diliminde ortalama 750 ile 1500 kalori arasında yakabilir, istediğiniz forma ve performansa daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. GymFactory spinnig grupları ile kilo verirken aynı zamanda keyifli zamanda geçireceksiniz. Tempolu müzikler eşliğinde müziğin ritmine kendinizi bırakarak forma girmenin keyfini çıkartmak için GymFactory sizi bekliyor!

  • Müzik eşliğinde ruhunuzu dinlendirin:

Gün içerisinde yaşanan yoğun stresten arınmak için fiziksel performans ile müziğin ritmini bir araya getiren spinning, sadece bedeninize değil ruhunuza da hitap ediyor. Tempolu müzikler ve fiziksel aktiviteler eşliğinde olumsuz düşüncelerden arınacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Grup çalışması olarak gerçekleşen antrenmanlar, sosyal bir aktivite olarak hayatınıza girecek. Spinning ile aynı hedefe ulaşmak için kendinizden bir parça bulacağınız grup arkadaşlarınızla beraber daha azimli ve verimli bir çalışma ortamı GymFactory'de sizlerle buluşuyor!

  • Spining Ücretleri:

Haftada ortalama 3 gün yapılması tavsiye edilen ve ortalama 45 dakika ile 1 saat arasında yapılan spinning dersleri, gün içerisinde farklı saat aralıklarında gerçekleşmektedir. Günün size en uygun olan saat aralığında spinning derslerine katılabilir ve istediğiniz forma sahip olabilirsiniz. Spinning antrenmanları ve ücretleri hakkında GymFactory iletişim kanallarından bilgi alabilir, GymFactory’nin bir üyesi olarak benzersiz fırsatlardan ve sürprizlerden yararlanabilirsiniz!