PILATES

webplates

Vücuttaki tüm kasları kuvvetlendirirken aynı zamanda şekillenmek ve vücudun esnekliğini arttırmak için en fazla tercih edilen sporlar arasında bulunan pilates, fizyoterapi temeline dayanan bir egzersiz türüdür. Tüm kasların esnemesini ve aynı zamanda omurların arasının açılarak fiziksel rahatlamayı sağlamaktadır. Sürekli oturarak çalışmaktan kaynaklanan vücut ağrılarını azaltmak ve şekillenerek incelme için GymFactory profesyonel pilates eğitmenleri ile sizleri bekliyor!

  • Pilates nasıl yapılır:

Çeşitli vücut egzersizleriyle birlikte yapılan pilates, aynı zamanda yardımcı spor ekipmanları ile daha etkili bir çalışma ile yürütülmektedir. Egzersize yardımcı ekipmanlar pilatesin amacına uygun olarak tasarlanmış ve belirli hareketlerde bu ekipmanlar kullanılarak pilates hareketlerinin etkisi arttırılmaktadır. Özel pilates sınıflarında veya bireysel olarak eğitmen eşliğinde yapılan pilates egzersizleri, kilo verme sürecinde etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olumaktadır.

  • Kimler Pilates yapabilir:

Çok ağır vücut geliştirme programlarında çalışmak istemeyen, vücudunu incelterek şekillendirmek isteyen, eklem yerleri ve kaslarında fazla ağırlıklarla çalışma sonucunda veya farklı nedenlerle ortaya çıkan kronik kas rahatsızlığı yaşayan, daha sağlıklı bir vücuda ve ruha sahip olmak isteyen herkes pilates yapabilir. GymFactory pilates yapmak isteyen herkese benzersiz fırsatlar ve eğlenceli egzersiz ortamları sunarak hayal ettiğiniz antrenman koşulları ile sizleri bir araya getiriyor!

Diğer vücut çalışma programları ile de bir arada yapılabilen pilates sayesinde, fit ve zinde bir görünüme sahip olacaksınız. Düzenli yapılan pilates antrenmanlarıyla 2 haftadan itibaren sonuç almaya başlayabilirsiniz. 30 dakika ile 1 saat arasında değişen pilates dersleriyle egzersiz sırasında ortalama 300-600 kalori yakma imkanınız bulunuyor. Uzmanlar tarafından hazırlanan beslenme programları ile pilates çalışmalarınızı destekleyerek daha hızlı vücut şekillendirme ve incelme imkanı mümkün olmaktadır. GymFactory uzmanları sizler için en uygun pilates çalışma programını hazırlayarak vücut şekillendirme sürecinizde yanınızda bulunuyor!

  • Pilates ücretleri:

GymFactory pilates ücretleri üyelerine indirimleri ve tercih edilen çalışma programları dahilinde özel olarak belirlenmektedir. Paket program fırsatlarından uygun rakamlarla faydalanabilir, dilerseniz de kendinize özel pilates çalışmaları ile daha rahat bir ortamda istediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz.