PERSONAL TRAINING

webPT

Her vücut tipi ve metabolizma farklıdır. Bu yüzden kişilerin fiziksel performansları ve egzersiz ihtiyaçları değişiklik göstermektedir. Bir kişinin uyguladığı egzersiz yöntemi diğer kişilerde istenilen sonuçları vermeyebilir. Kişilerin fiziksel, metabolizma ve vücut tipine göre farklı programlar uygulaması gerekir. Personal Training alanında uzman eğitmenler eşliğinde kişilerin özel çalışma programları uygulamasıdır. Kişiye özel hazırlanan egzersiz programları kişilerin fiziksel durumu, yaşı, beslenme düzeni ve çalışma koşulları gibi birçok değişken göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Bu sayede kişi spor günlerinde en iyi performansla egzersiz programını yapma fırsatını elde eder ve fiziksel aktivitelerinden daha kısa sürede istediği sonuçları alabilir. GymFactory uzman ve deneyimli kadrosu ile sizin için en uygun Personal Training programlarını uygulamakta ve etkili sonuçlarla sizleri buluşturmaktadır.

  • Personal Training Avantajları:

Personal Training egzersizlerinin kişilere sunduğu en büyük avantaj, çalışmaların özel eğitmen eşliğinde bire bir yapılması bulunmaktadır. Bu sayede kişiler antrenmanlar sırasında tüm hareketleri doğru bir şekilde yapabilir, yanlış hareketlerden dolayı kaynaklanan sakatlanma ve benzeri durumların yaşanması riski azalır. Bireysel kondisyon, yaş ve vücut endeksi verilerine uygun olarak hazırlanan çalışma programları sayesinde, kişiler en etkili çalışma koşulları eşliğinde en yüksek performansı elde ederler. Kişilerin günlük çalışma programları özel olarak hazırlandığı için her gün farklı ve vücudun tüm bölgelerini çalıştıran aktif bir programa sahip olunur. GymFactory ile tüm fiziksel aktiviteleri çalışma programınıza dahil edebilir, spor yaparken aynı zamanda eğlenerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  • Personal Training Ücretleri:

Personal Training ücretleri kişilere göre hazırlanan programlar dahilinde değişiklik göstermektedir. Hangi sportif aktivitelerin programda uygulanacağı, günlük aktivite süreleri, egzersiz ve fitness çeşitleri ve diğer yararlanılan programlar gibi değişkenler personal training ücretlerini etkilemektedir. GymFactory'nin sunduğu üyelere özel fırsatlardan yararlanarak daha uygun fiyatlarla personal training hizmeti alabilir, kendinize özel çalışma programlarına sahip olabilirsiniz. Fiziksel performansınızı en üst seviyeye taşımak için sizde hemen şimdi GymFactory’e gelin ve hayal ettiğiniz fiziğe daha kısa sürede ulaşın!