KICK BOKS

webkick

Dövüş sporları birçok yoğun fiziksel aktviteyi geliştiren, kasları yoğun bir şekilde çalıştıran, güçlendiren ve esneten özelliklere sahiptir. Dövüş sporları ile kişiler sadece fiziksel değil, aynı zamanda psikolojik olarak da gelişim gösterir ve daha dengeli bir yapıya sahip olurlar. Dövüş sporlarının sahip olduğu disiplin anlayışı ile günlük hayattaki diğer tüm alanlarda da daha düzenli ve disiplinli bir anlayışa sahip olunur. Muay Thai ve Karate dövüş sporlarının bir araya gelmesiyle oluşmuş olan Kick Boks günümüzün en popüler ve gözde dövüş sporları arasında bulunmaktadır. Kick Boks yaş aralığı ve cinsiyet fark etmeksizin herkes tarafından öğrenilebilen, savunma ve dövüş sanatlarının disiplini ile kendinizi geliştirebileceğiniz benzersiz dövüş sporları arasında bulunmaktadır. GymFactory alanındaki en iyi Kick Boks eğitmenleri ile sizleri bir araya getirerek, bu dövüş sporunun tüm inceliklerine hakim olmanızı sağlıyor!

  • Kick Boks avantajları nelerdir:

Kick Boks antrenmanları sırasında vücudun tüm kasları çalışmaktadır. Antrenmanlar sırasında kalori yakımı yüksektir. Bu sayede vücut şekillendirme ve kilo verme sürecine büyük katkı sağlamaktadır. Fiziksel dengenin sağlanmasını, kondisyonun arttırılmasını ve vücut koordinasyonunun oluşturulmasını sağlar. Yağ yakımı ve vücut kas kütlesinin arttırılmasının yanı sıra güç artımında da çok etkili bir rol oynamaktadır. Zihinsel ve ruhsal rahatlama sağlayıp, kişilerin yaşadığı yoğun stres duygusundan da arınmalarına yardımcı olan Kick Boks, kısaca tepeden tırnağa tüm avantajları barındıran bir spordur.

  • Kick Boks nasıl yapılır:

GymFactory farklı seviyelerdeki Kick Boks eğitim grupları ile özel dersler vermektedir. İster gruplar eşliğinde, ister özel eğitmenle Kick Boks dersleri alabilir ve kendinizi bu dövüş sanatının incelikleri ile donatabilirsiniz. Kick Boks dersleriyle fiziksel performansınızı arttırırken aynı zamanda istediğiniz vücuda da sahip olmak GymFactory ile çok kolay!

  • Kick Boks ücretleri:

Kick Boks ücretleri tercih edilen program ve özel eğitim türlerine göre değişmektedir. GymFactory’nin üyelerine özel sunduğu fiyat indirimlerinden ve avantajlı paket programlarından yararlanabilir, kendiniz için en uygun programı seçerek kısa sürede Kick Boks’un tüm inceliklerine sahip olabilirsiniz.