GymFactory Isparta Spor Merkezi Çok Yakında Sizlerle!

GymFactory 5. Şubesini Isparta da Açıyor!

GymFactory fark yaratan konsepti ile Antalya’nın en gözde lokasyonları; Kepez, Lara, Shemall Avm ve Konyaaltı’ndan sonra şimdi Isparta’da yeni açılacak kulübüyle siz değerli müşterilerimize hizmet verecektir.

GymFactory Isparta Kulübümüz,4000 m2lik alana sahip Isparta’nın en büyük spor tesisi ünvanına sahip olacaktır.

Isparta Spor Kulübümüz’ün 1025 m2 lik 1 katı sadece bayan üyelerimize özel olarak ayrılmıştır. Bu alanda tüm fitness ekipmanlarının yanı sıra bayan üyelerimizin kullanımına özel sauna mevcuttur.

3 katı bay-bayan birlikte aktivitelere yönelik hizmet verecektir. Isparta Spor Kulubümüz Son teknolojiye sahip Diesel Marka Ekipmanlar ,profesyonel eğitmenler eşliğinde özel dersler,stüdyo dersler sunacaktır.Isparta’da yaşayanlar için spor artık GymFactory ile vazgeçilmez hale gelecektir. Ekoplus üyelik avantajı, Isparta kulübümüz de hafta içi ve hafta sonu 18.00’e kadar kullanılabilecektir. Ayrıca Isparta’da yaşayan üyelerimiz Antalya’da ki spor merkezlerimizi de kullanabileceklerdir.

Isparta’da yaşayanlar için spor artık GymFactory ile vazgeçilmez hale gelecektir.Ekoplus üyelik avantajı, Isparta kulübümüz de hafta içi ve hafta sonu 18.00’ e kadar kullanılabilecektir.