GymFactory

webgym

GymFactory Spor Kulübü fark yaratan tarzı ile Türkiye’nin ilk fabrika temalı fitness yaşam merkezidir. GymFactory Spor Kulübümüz “Şehrin Spor Fabrikası” adı altında farklı bir konsept ile Antalya’nın en önemli lokasyonları ; Kepez, Lara, Konyaaltı , Shemall Avm’den sonra şimdi de Isparta’da yeni açılacak kulübümüzle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Kısa vadede hedefimiz bölgenin tüm şehirlerine ,uzun vadede ise tüm Anadolu ‘ya hizmetimizi ulaştırarak ulusal bir marka olmaktır.

Üyelerimizin sağlığını en üst seviyeye çıkarmak ve ulaşmak istedikleri fit vücudu yakalamalarına yardımcı olmak düşüncesiyle çıktığımız yolda, güler yüzlü, alanında uzman kadromuz ve ödün vermediğimiz hijyen anlayışımız yanı sıra tüm kulüplerimizde en yeni teknolojiyle üretilmiş spor ekipmanlarımız eşliğinde üyelerimize en iyi kalite standartlarında spor ortamı sağlıyoruz.

GymFactory olarak herkesin kişisel anatomisine ve spor geçmişine uygun, bedensel değişimlerini takip edebilmelerini kolaylaştıran düzenli analizler ile desteklenen yeni nesil bir antrenman anlayışı ile hizmet vermeyi önemsiyoruz. Çıkış noktamız, sağlıklı yaşam ve bilinçli spor alışkanlığını herkese kazandırmak.