FITNESS

wefitness

Daha sağlıklı olmak ve zinde kalmak için bir yaşam biçimi olan fitness, özel çalışma aletleri veya aletsiz de yapılabilen bir egzersiz türüdür. Kasların verimli olarak çalışmasını ve vücuttaki yağ yakımını hızlandıran, vücudun istenilen forma girmesine yardımcı olup daha sağlıklı bir yaşamın kapısını aralayan fitness ile siz de hayal ettiğiniz vücudu elde edebilir ve koruyabilirsiniz.

  • Özel uzmanlar eşliğinde çalışma imkanı:

GymFactory özel uzmanlar ve eğitmenler eşliğinde benzersiz bir fitness deneyimini sunuyor. Kişiye özel çalışma programları ile siz de kendi vücudunuzu tanıyabilir ve eşsiz bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Antalya’nın en iyi fitness uzmanları tarafından hazırlanan fitness programları ile GymFactory fitness deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor.

  • Kimler fitness yapabilir:

Vücudu ve kaslarıyla ciddi sağlık sorunları yaşamayan herkes GymFactory’de fitness yapabilir. Yaşanılan eklem ve kas sorunlarında ise uzmanlar tarafından hazırlanan özel egzersiz programları ile atıl durumda olan kaslar daha hızlı çalıştırılır ve vücudun kas yapısı güçlendirilerek daha sağlıklı bir bedene sahip olunur. Yaşanılan kronik ağrıların önüne fitness programları ile geçilebilmektedir. Bilinçli yapılan fitness çalışmaları ile sizde bir yandan forma girerken yaşadığınız ağrıları hayatınızdan çıkartabilirsiniz.

  • Hangi aralıklarla fitness yapılmalı:

Uzmanlar tarafından tavsiye edilen çalışma programları 2 ile 3 gün aralıklarla olması yönündedir. GymFactory üyelerinin hayal ettiği vücuda ne kadar sürede sahip olmak istediği, iş yaşantıları ve diğer çeşitli unsurları göz önünde bulundurarak özel programlar hazırlamaktadır. Genellikle 2-3 gün aralıklarla belirlenen programlar kişilerin isteklerine göre değişiklik göstermekte ve esnek bir yapıya sahiptir. GymFactory sporu sadece daha iyi bir vücut sunmak için değil, bir yaşam tarzı olarak hayatınızda bulunuyor!

  • Fitness ücretleri:

Fitness ücretleri abonelik programları ve kişilerin nasıl bir tempoda çalışmak istediğine göre farklılık göstermektedir. Çeşitli paket programlarla birlikte fitness yapılabilir. Kişilerin tercihi doğrultusunda fitness ile beraber diğer egzersiz programları da kişilerin çalışma rutinine eklenebilmektedir. Daha detaylı bilgiye GymFactory iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.