BESLENME VE DİYETETİK

webdiyet

İstenilen kiloya ve vücuda sahip olmak için yapılan egzersiz ve fitness programları kadar, uygulanan diyet ve beslenme düzeni de bu süreçte çok önemli bir rol oynamaktadır. Kas yapımı ve yağ yakımında spor ve beslenme programı birbirinden ayrılmaz bir ikilidir. Bu yüzden yapılan fiziksel aktivitelerde mutlaka yeni bir sağlıklı beslenme programı uygulanarak sürece katkı sağlanmalıdır. Aksi takdirde yapılan egzersizlerden istenilen verim alınamaz ve ne yazık ki hayal edilen vücuda ulaşma süreci sekteye uğrar. Yanlış uygulanan beslenme programları kilo verme ve kas yapımının tam tersi etki gösterme özelliğine sahiptir. Bu yüzden bir uzmandan bu süreçte mutlaka profesyonel yardım alınmalı ve yeni bir beslenme programı oluşturulmalıdır.

Beslenme programları kişilerin kilo, yaş, sağlık ve fiziksel durumları göz önüne alınarak, kişiye özel oluşturulmalıdır. Bir başkasının uyguladığı beslenme programı diğer kişilerde aynı etkiyi göstermemekle, kilo alımına veya kilo kaybına yol açabilmektedir. Bu yüzden çeşitli faktörler göz önüne alınarak ve gerekli analizler yapıldıktan sonra kişiye özel bir beslenme programı oluşturulması gerekmektedir. Düzenli uygulanan beslenme programları ile vücut daha sağlıklı bir yapıya bürünür. Yapılan spor ve fiziksel aktivitelerden de en yüksek verim alınır ve kalori yakımı hızlanarak daha sağlıklı bir şekilde kilo verilir.

  • Neden GymFactory:

GymFactory üyelerine özel sunduğu beslenme ve diyetetik programları ile fiziki yapılanma sürecinize büyük bir katkı sağlamaktadır. Kişilere özel olarak hazırlanan beslenme programları sayesinde daha hızlı kilo verebilir ve kas yapım sürecini hızlandırabilirsiniz. GymFactory alanında uzman ve profesyonel diyetisyenler eşliğinde hizmet vermektedir. Sağlığınızın tüm unsurlarını koruyan ve tüm fiziksel aktivitelerinize destekleyici çözümler ile GymFactory hayallerinize ulaşmanıza yardımcı oluyor!

  • Beslenme ve diyetetik ücretleri:

GymFactory beslenme ve diyetetik desteklerinde üyelerinden ücret almamakta ve ücretsiz olarak hizmet sunmaktadır. Alanındaki en iyi diyestisyenler ile birlikte çalışan GymFactory, sağlığınızı en iyi şekilde korumanıza yardımcı oluyor. Sizde GymFactory ailesinin bir üyesi olabilir ve sunduğu fırsatlardan yararlanarak hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz!